تبلیغات
دعا. حدیث .مطلب دینی
185
عذابهای برهوت
توسط یك بنده خدا نوشته شده در رابطه با که در یکشنبه 13 تیر 1389 ارسال شده

داستان یکی از علمای اهل باطن و برقراری ارتباط  او با یکی از دوستانش بنام محمد شوشتری که در حادثه اتومبیل کشته شده بود:

شب بلافاصله ارتباطمان برقرار شد از میان همان اتاق خوابم بود.

اقا محمد شوشتری به من گفت بیا باهم برویم و برنامه کفار را در عالم برزخ مشاهده کنیم.

من قبول کردم و با یک اراده روحم را از بدنم جدا کردم و بطرف حضر موت که در اراضی یمن است رفتیم و از انجا بسوی برهوت رفتیم.

در اینجا انواع عذابها برای دشمنان اولیای خدا فراهم شده بود .

من نمیتوانم انچه را که در انجا دیدم برای شما نقل کنم اینقدر می گویم که اگر انسان صدها سال در دنیا پا روی شهوات نفسانی بگذارد و ترک گناهان لذت بخش را بکند و دائما  عبادت بنماید برای انکه ان محل مملو از عذاب را نبیند ارزش دارد تا چه رسد که در ان مکان معذب هم باشد.


من نمیتوانم انچه را که در انجا دیدم برای شما نقل کنم اینقدر می گویم که اگر انسان صدها سال در دنیا پا روی شهوات نفسانی بگذارد و ترک گناهان لذت بخش را بکند و دائما  عبادت بنماید برای انکه ان محل مملو از عذاب را نبیند ارزش دارد تا چه رسد که در ان مکان معذب هم باشد.

به هر حال چند جمله از انچه در انجا دیدم برای شما نقل میکنم ام از قدیم گفتند:( شنیدن که بود مانند دیدن ).

اسمان برهوت را دود غلیظی که تعفن گوشت و چربی سوخته از ان می امد فرا گرفته بود.

صدای ضربات شلاقهای اتشین و جیغ و داد و فریاد جمعی در ان تاریکی مطلق بلند بود. ما برای انکه بدانیم انها چگونه عذاب میشوند درخواست کردیم که یکی از ان کفار و دشمنای اولیای خدا را نزد ما بیاورند تا چندتا سوال از او بکنیم.

یکی از ملائکه سر زنجییری را کشید و یک نفر را در حالی که روی زمین کشیده می شد و داد می زد از میان ان دود و اتش بیرون اورد و به او گفت :( هر چه از تو می پرسند جواب بده. )

اقای شوشتری از او پرسید : تو کیستی و در دنیا چه می کردی که مبتلا به اینگونه عذاب گردیده ای؟

او گفت: من سلطان یکی از ممالک اسلامی بوده ام و در دنیا بخاطر ریاست طلبی ظلم  زیادی به مردم کرده ام و صدها نفر را در زندانها و سیاهچالها دور از خانواده هایشان شکنجه داده و انها را به بدترین عذاب مبتلا نموده ام بعلاوه من با اولیای خدا و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) دشمنی می کردم و نسبت به انها حسادت می نمودم و لذا  هر مقدار خدای تعالی مرا عذاب بکند کم کرده و من مستحق این عذابها هستم.

در اینجا او را دوباره به طرف ان اتشها کشیدند و من از ترس و ناراحتی از ان حالت به خود امدم و دیگر در ان شب چیزی ندیدم.


dastan100.mihanblog.com


  نویسنده : یك بنده خدا        نظرات    ادامه مطلب را دنبال کنید
قبر حضور قلب پاداش کار خیر آیت الله بهجت امام علی غیبت ویژگی های بهشت چشم سوره قصص وعده خداوند بهشتیان خود ارضایی نامحرم راه کاری برای درمان خود ارضایی binameh.com امام حسین (ع) عاشورا شیطان امام زمان قیامت نماز داستان های شگفت بهجت بحارالانوار امام رضا (ع) امام زمان (عج) کربلا بهشت گناه کبیره مجمع البحرین ج1 ص431 گناه چشم ر.ک: المیزان ج14 آیت الله بحجت ثواب حاجت زیارت عاشورا درمان خود ارضایی دعا ترک خود ارضایی کیفیت نماز شب علامه طباطبایی نماز شب روزه حضرت ابوالفضل (ع) امام علی (ع) خداوند چگونگی خلاص شدن از دام شهوت قرآن گناه استمناء